Satilikotopazari.com sitemiz ücretsiz hizmet sunmaktadır. Üyelik ve ilan paylaşmak ücretsizdir. Sitemizde nasıl üye olunur? Merak edenler sayfamızı inceleyebilir.

Sitemize üye olmak gayet basittir. “Yeni üyelik” için ekli sayfadan giriş yaparak tercih ettiğiniz gibi sitemize üye olabilirsiniz. Sizlere üyeliği kolaylaştırmak için 2 alternatif sunduk. İsterseniz e-posta adresiniz ile kayıt olabilir ya da Facebook yada Twitter profil hesabınızla üyelik işleminizi yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra satılık oto ilanları paylaşmak için yapacağınız işlemler hakkında bilgi almak isterseniz, “ilan nasıl eklenir?” sayfamızı incelemenizi öneririz.

Sosyal ağ panelinizden üye olmak istediğinizde vermeniz gereken uygulama izinleri içinde detayları “Veri güvenliği” sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Açıkça ve net olarak kısaca ifade etmemiz gerekirse; uygulama izinleri ile istenen bilgiler, tamamen ilgili sosyal ağlar tarafından istenen rutin izin ayarlarıdır. Bu izinler ile elde edilen bilgiler tarafımızdan depolanmaz, size ayrıca reklam bildirimleri gönderimi için de kullanılmaz. Hiç bir şekilde de, resmi devlet kurumları tarafından istenen özel hukuksal durumlar haricinde 3. şahıs ve kurumlarla bilgileriniz tarafımızdan asla paylaşılmayacaktır. Bu konuda güvenliğinizi sağlamak içinde sitemiz ssl sertifikası ile yani güvenli site olarak yayın yapmaktadır.

Sayfalarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.