Kasko sigortası yaptırmak için kasko fiyat al sayfamızı kullanın. Farklı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko fiyatları için alternatifleri değerlendirin.

Aracınızın çalınma ve kazalara karşı en büyük güvencesi kasko sigortasıdır. Pek çok yerli ve yabancı sigorta şirketi tarafından araç sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Sitemizden araç kullanan otomobil sahipleri için arabalarını güvence altına almalarına yardımcı oluyoruz.

Pek çok sigorta acentesi ile, sizlere en uygun kasko fiyatları sunmak için görüşmeler yaptık. Sayfamızın etkileşiminin yüksek olması nedeniyle de bize indirimli fiyatlar sunabileceklerini ifade ettiler. Sizde bu indirimli kasko avantajlarından faydalanmak için istenilen bilgileri bize iletin. Sizin yerinize sigorta şirketlerinden fiyat alalım. Böylece sizde indirimli araç kaskosu yaptırma imkanına sahip olun.

Kasko fiyat almak için ne yapmalısınız?

Altta belirtilen bilgileri bize ilettiğinizde, bizde ilgili şirketlere iletiyor ve onlardan 1 mesai günü içinde fiyat alıyoruz. İstenen bilgiler size araç ile ilgili net bir fiyat sunmak için istenmektedir. Zira kasko fiyatları belirlenirken sürücünün ehliyet süresi, daha önceki sigorta geçmişi ve benzeri etkenler risk faktörü olarak değerlendirilir. sigorta şirketleri bu risk faktörlerini göze alarak farklı fiyatlandırmalar yapmaktadır. Veri güvenliği sayfamızdan da inceleyebileceğiniz üzere bu istenen bilgiler, tarafımızdan hiç bir şekilde kullanılmamakta ve depolanmamaktadır.

1- Araç ruhsat sahibinin T.C. kimlik no’su veya vergi numarası.

2- Araç plaka no’su.

3- Tescil belge seri no’su.

Yukarıda istenen bilgileri tarafımıza ileterek en uygun şartlar ile kasko fiyat alımı için fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca; “trafik sigortası fiyat al” sayfasından da ucuz trafik sigortası fiyatları için fiyat teklifleri alabilirsiniz.